Servis na zavolání

I výjimečné případy si zasluhují svoji pozornost. Velmi často se stává, že dojde k nějaké mimořádné události, která se musí řešit urgentně. Ať už je to například převržená baterie, nebo vadná AQM zátka, vždy je dobré vzniklé problémy řešit hned, aby vzniklé škody ještě více nenarostly. Jsme Vám připraveni poskytnout odbornou pomoc kdykoliv budete potřebovat.

Jsme připraveni provést i přestavbu trakční baterie podle Vašeho přání. V případě Vaší potřeby snížit náklady na novou baterii je možné provést přeskládání článků do stávajícího nosiče, který musí však splňovat požadované parametry. Při přestavbě lze také využít spolehlivé komponenty baterie k dalšímu provozu. Přestavba baterie se provádí v místě vymezeném objednavatelem s důrazem na bezpečnost práce.

Zpracujeme Vám konkrétní cenovou nabídku podle Vašeho přání na všechny činnosti.

Výměny baterií: v případě výměny Vaší baterie za novou je nutné mít k dispozici takovou techniku, která by Vám to na místě umožnila, zdvíhací zařízení, jeřábky, válečkové dráhy nebo vysokozdvižnou techniku. Vázací prostředky, háčky, oka atp. máme k dispozici a můžeme Vám s výměnou pomoci.

HOŘÍ MÁ BATERKO, POTŘEBUJI RYCHLE POMOC <= stačí kliknout 

 

Kladné desky vytlačují kladné póly                                                    Záporné desky se značným poškozením

 obrázky sulfatace 02_1 záporné desky poškození trakční baterie

Zpět do obchodu