Průmyslové nabíječe

Servis trakčních nabíječů: pro manipulační techniku se nejčastěji využívají podle potřeby uživatele vf nabíječe a 50Hz nabíječe. Každý z nich má své výhody i nevýhody. Vf nabíječe jsou proti 50Hz lehčí, je s nimi jednoduší manipulace a instalace, rychleji a kvalitněji nabíjejí a uspoří energetické náklady.  Jejich nevýhodou je však vyšší cena a náročnější servis.

Tyto nabíječe se musí pravidelně vyfoukat od prachu a nečistot, aby nedocházelo k přehřívání výkonových prvků a nedocházelo k následným závadám. 50Hz nabíječe jsou robustnějšího typu a snesou ,,hrubé,, zacházení. Jejich nevýhodou je velká hmotnost, delší nabíjecí cykly, spotřeba energie a více nároků na prostor. Na druhou stranu nevyžadují téměř žádnou údržbu, pouze vyčištění od prachu a nečistot jednou za čas.

U obou typů se pravidelně kontroluje stav izolace nabíjecích kabelů, stav konektorů, jejich kontaktů a dotažení šroubových spojů. Jako u ostatních elektrických přístrojů je nutné u těchto nabíječů provádět pravidelné elektrorevize.

 

Dobíjecí stanice a průmyslové nabíječky

servis_trakčních_nabíječek_efteria_obrázky banner_servis_02

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení