Záruční servis

Záruční servis, který se provádí v pravidelných periodách na doporučení výrobce v návodech k použití tak, aby byla splněna podmínka, za které by bylo možné uplatnit nárok na reklamaci. Není tedy možné, aby se během záruční doby neprováděly žádné kontroly a prohlídky trakčních baterií a nabíječů. Jedná se především o kontrolu funkce periferií u TB - automatického systému doplňování destilované nebo demineralizované vody AQM a všech navazujících komponentů, správné umístění nádoby na DEMI vodu - špatné umístění má vliv na přeplnění článků a jejich vyplavení. Kontrolu úniku kapalin do nosiče baterie. Kontrolu nucené cirkulace elektrolytu EUW a všech navazujících komponentů včetně integrované vzduchové pumpy do nabíječe. Kontrolu spojek mezi články a všech šroubových spojů (mnohdy jsou nedotažené spoje z výroby, čímž vznikají přechodové odpory a v důsledku může dojít k explozi baterie/článku při nabíjení nebo bezprostředně po nabití ve vozíku). Kontrolu zapojení kabelů a konektorů na správnou polaritu a jestli nejsou mechanicky či jinak poškozeny, proměření parametrů baterie (napětí, teplota a hustota elektrolytu v jednotlivých článcích). Dále kontrolu monitorovacích zařízení, úrovně vybití, pokud je baterie tímto zařízením vybavena. Nesmí se zapomenout na kontrolu závěsných ok a celkového stavu nosiče.                  

Nabíječe nevyžadují speciální péči, stačí podle prašnosti prostředí pravidelně vyfoukat přístroje od prachu a nečistot. Zkontrolovat nastavení a konfiguraci pro dané baterie a systémy. Změřit nabíjecí parametry nabíječů v provozu, zkontrolovat nabíjecí kabely a konektory. Z každé kontroly nebo revize   zpracujeme pro zákazníka přehledný Protokol měření a Zprávu o stavu baterie nebo nabíječe.

UŽ SE BLÍŽÍ TERMÍN SERVISU? STAČÍ SE OBJEDNAT A JSME U VÁS <= stačí kliknout 

servis_trakcnich_baterii_efteria_02  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení